dovgilnert: (Default)
2017-01-17 12:52 pm

על נישואים והורות

פרק חייי המשפחה התחיל אצלי מאוחר, אני כמעט בן 47 נשוי טרי עם תינוקת בת 9 חודשים ונהנה מכל רגע

מציתי עד תום את חיי הרווקות ואני מחבק בשתי ידיים את  חיי המשפחה שקיבלתי

אי אפשר שלא לחשוב אולי הייתי צריך להתמסד יותר מוקדם אבל מאמין שזה כנראה היה הדבר הנכון עבורי

אני אבא מלא סבלנות, וחושב שגם בן זוג לא רע בכלל

למזלי אני בחברה טובה ויש לי עוד כמה חברים בגילי עם תינוקות ככה שאני לא מרגיש האבא הזקן שבחבורה

ולחשוב שההורים שלי היו בגילי אני כבר פרשתי כנפיים ועזבתי את הקן.
dovgilnert: (Default)
2016-08-28 09:36 am

יאסו

מחכה לטוס להופעה שלו ביון


 

dovgilnert: (Default)
2016-08-11 10:39 am

אני מרשה לעצמי


עם קצת דמיון חופשי


 

dovgilnert: (Default)
2016-08-11 10:32 am

החוק הזה..מרפי

איך תמיד הכל עובד ביחד, או לא עובד כלל וגם ביחד.
החוק הזה של מרפי הוא הדבר הכי מעצבן שמתקיים לו כל פעם מחדש. אנחנו בחודש לחוץ מלא הוצאות של ריהוט לילדה ועוד המון דברים בבית, ודווקא עכשיו אני צריך להתחדש בכמה דברים דחופים בחדר עבודה. אז נכון, אני יכול לחלק לתשלומים אך בסוף הכל יוצא מאותו כסף. אישתי כרגע לא עובדת...קצת מבאס.

מזל שמצאתי חלק מהדברים במחירי מציאה, זה שימח אותי. עכשיו התחדשתי והמשלוח בדרך,

אודות הדגם

www.ivory.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%99%D7%9D.html
מחכה כבר לאוקטובר, מקווה שיבוא גם הגשם וישטוף את התקופה הלחוצה הזו, לקראת תקופה פוריה וחדשה.
 


dovgilnert: (Default)
2016-05-31 07:43 pm

האישה שאיתי

 בחיי שאני אוהב אותה. זה אפילו קטן מדי להגיד את זה כך. אני פשוט מת עליה. והיא בת 40 עכשיו, ואני עושה לה כזה פסטיבל של אירועים, לרגל הארוע שהיא לא תבין מאיפה זה בא לה. גם מסיבת הפתעה של החיים עם מלא מלא מוזמנים, גם דיסק מתנה, גם אלבום דיגיטלי, גם נסיעה. אהה וגם סופ"ש בצימר באחת הביקתות היפות שיש בארץ. בקיצור חגיגה כזאת היא לא תשכח לעולם.
תוכלו למצוא כאן http://www.arkia.co.il/cheap-flight את כל הפרטים.
dovgilnert: (Default)
2016-01-03 09:24 am

כל כך זקוק לחופש

 האמת שבדרך כלל בתחילת שנה, ולא חשוב אם זה ראש שנה אזרחי או עברי, כלומר חג ראש השנה בחגי תשרי או ממש תחילת ינואר כמו עכשיו - בשני המקרים אני בדרך כלל מרגיש מלא מלא אנרגיה חדשה ורעננה ויש לי כוח להזיז הרים. אתם יודעים איך זה.. חולמים בגדול מראש. בפועל מבצעים מעט מאוד לצערי. האנרגיה והמוטיבציה יורדת מאוד ואין לנו כוח באמת להגשים את מה שחלמנו עליו. השנה אפילו אין לי כוח להתחיל את השנה. אין לי מושג למה זה קורה. אולי מזג האוויר אולי המצב הבטחוני הלא משהו, אולי היחסים בבית שקצת מתוחים לאחרונה. מי יודע.. נקווה שההמשך יהיה טוב יותר.
dovgilnert: (Default)
2015-09-28 11:52 am

כל אחד וההתמכרות שלו

אני מכור לבלוג שלי, מחושמל יותר נכון!!
https://dovgilnert.wordpress.com/
dovgilnert: (Default)
2015-08-30 11:12 pm

יונים

עד לפני כמה שבועות ממש נמנעתי מכל קשר עם יונים. תמיד, מאז הילדות האמנתי שהם נושאים מחלות וחיידקים וכדאי להתרחק מהם. אבל בזמן האחרון אני נאלץ לעקוב אחריהם מקרוב מאוד, מכיוון שהן יושבות במשך דקות ארוכות על הבליטה של הבניין ליד חלון המשרד שלי.
אני ממש לומד את הקולות שלהם, את הרגלי החיזור שלהם, את שפת הגוף שלהם. ממש נהייתי מקצוען. נראה שהם כבר מכירים אותי ולא נרתעים. אני ממש יכול לגשת לחלון וכמעט לגעת בהם - כאילו קיבלו אותי ללהקה.
קצת מבאס שהכל מעורב עם הרבה קקי על עדן החלון ונוצות שנכנסות עם הרוח , אבל זה ממש מרתק לעקוב אחרי הזן הזה ולשמוע את השיחות ביניהם: גורוגורורורו...
dovgilnert: (Default)
2015-08-24 12:09 am

קניות לחגים

אני ממש החלטתי לפנק את עצמי לקראת החג. וגם את מירי. פשוט לקנות דברים שבמשך זמן רב נמנענו מלרכוש אותם וכך הגענו למצב שחלק מהציוד שאנחנו משתמשים בו הוא ממש ישן ולא נעים לשימוש.
החלטתי להתחיל ברשת כמו חנות אייבורי מחשבים . בדקתי איפה יש חנות ליד העבודה ואני אגש לשם בהזדמנות הראשונה. אעשה הפתעה למירי. יהיה נחמד לראות את התגובה שלה.
בעדיפות שניה - זה אופניים. חייב להשתדרג ולחזור לכושר . במיוחד לקראת החגים הבאים אלינו לטובה...
הלוואי ואצליח לסיים הכל לפני החג!
dovgilnert: (Default)
2015-08-24 12:01 am

משחקים בשבת... לא

לאחרונה איגוד הגדורגל ואחריו גם בית הדין לעבודה קיבל החלטה חשובה ואסר על משחקי הליגה בכדורגל בשבת. הטענה שזה פגיעה בשחקנים ששומרים שבת. אכן, זאת החלטה חשובה , היסטורית וגורלית. ואני יכול להבין את שחקני הכדורגל שומרי השבת שהופלו לרעה במשחקי הליגה מכיוון שלא יכלו לשחק במשחקים החשובים בגלל האמונה שלהם.
מצד שני, באים האוהדים וטוענים שכדורגל הוא לא רק השחקנים. חלק גדול מהמשחק - הוא הקהל. ומה יקרה לקהל בעקבות ההחלטה הזאת ? בהרבה מהמקרים קהל לא יוכל להגיע. במיוחד כאשר אנחנו מדברים על ילדים, אנשים שעובדים עד מאוחר וכדומה.
קשה לי לבחור צד בסיפור אני מבין לגמרי את שני הצדדים. ממש לא מרחם על השופטים של בתי הדין שיצטרכו עוד להתעסק בסוגיה.
dovgilnert: (Default)
2015-03-19 02:14 pm

כי מאפר באת ולאפר תשוב

סליחה על הנושא השחור, אבל לאחרונה יצא לי להיתקל בשיטת קבורה חדשה, שבה האדם הקבור בעצם מתפרק וחלקיו נטמעים בעץ ששתול עליו. הרי זו לא המצאה חדשה, אנשים לפני אלפי שנים כבר נקברו מתחת לעצים.. בכל אופן, יש לי הרגשה שזו הדרך הנכונה, קיבלנו חיים מהיקום וכשנגמרת הדרך צריך להחזיר את האנרגיה חזרה לאדמה ולשאר החיים והצומחים. לא?

אם תקחו למשל את הקבורה המוזרה הזו בתאים לגובה, כמו שיש בבית קברות הכפר הירוק לדוגמה והבנתי שגם בירקונים, זה לא הזוי? לא הייתם רוצים להיקבר באדמה? אני כן
dovgilnert: (Default)
2015-03-18 11:03 am

בחירות 2015

אני לא מצליח להבין את העם שלנו, מתלוננים מתלוננים מתלוננים ובסוף בוחרים בדיוק באותו המצב. והפעם דווקא היו הרבה אלטרנטיבות. לא ממליח להבין את זה. נשארים בדיוק עם אותה מדיניות כלכלית ובטחונית, לאנשים האצבע כבר קלה על הכפתור, וקשה להם לשנות, וזה בא דווקא מאותן השכבות שהכי צריכות את השינוי החברתי והכלכלי.

אנשים שלא מצליחים לסיים את החודש ונקלעים לחובות עצומים ולא יכולים להתרומם, ורק צוברים עוד ועוד חובות. דווקא אלו בוחרים באותו אחד שגרם לכל כך הרבה דרדור של יוקר המחיה. אני ירושלמי, אל תראו אותי ככה, ברור שהבטחון חשוב, אבל לא נראה לכם שאולי טיפטיפה הוא כבר הגזים לגמרי? ועל גבנו רוקדים להם הטייקונים ומשמינים, אז נקסוס עוד ארבע שנים את הציפורניים.. אולי באמת צריך שמשהו יתרסק כאן לחלוטין כדי שהעם יבין שבאמת צריך שינוי וזו לא רק סיסמה.
dovgilnert: (Default)
2015-03-18 10:50 am

תקשורת עם העולם

שמתם לב כמה נהיינו תלויים בתקשורת אלקטרונית ודיגיטלית? אני מתכוון, תראו מה זה, אם לא היה לנו פייסבוק לא היינו יודעים מה קורה עם המשפחה והחברים.. אם לא היה סלולרי לא היינו איתם בקשר יומיומי בוואטסאפ. זהו, אנחנו מכורים. ואז ביום בהיר, הולך לך הטלפון, ואתה מבין כמה באמת אתה תלוי בו.

בגלל הבחירות לא יכולתי לטפל בזה, והבוקר זה הדבר הראשון שקמתי לעשות, עוד לפני שבדקתי מי ניצח בבחירות. מצאתי טלפון סלולרי עם אחריות יבואן של אייבורי, ועוד מעט אני נוסע להביא אותו. אני מקווה רק שיצליחו לשחזר לי את הזכרונות, כי כל החיים שלי שם.

אני מתגעגע ולא מתגעגע לחיים של פעם, לפני שהכל היה כל כך דיגיטלי, נראה לי שהרווחנו נוחות וזמן, אבל איבדנו חיברות וחופש. חופש הפרט, חופש השוטטות, חופש האלמוניות. היום מקלידים את השם שלך בגוגל ויודעים עליך הכל. מפחיד.
dovgilnert: (Default)
2015-02-25 03:11 pm

שחורי

נראה לי שאימץ אותי חתול. אני אפילו לא מצליח להבין למה. אני לא נחמד אליו, לא מאכיל אותו, לא מלטף אותו ואפילו לא מדבר אליו. ומשום מה שמתי לב שכשהוא רואה אותי הוא רץ אל הרגליים שלי ומתחיל להתגרד עליי הלוך חזור.

עכשיו אם הוא היה עושה את זה לכולם אז ניחא, אבל הוא בורח מאנשים! אפילו זו שמאכילה את החתולים לא מצליחה להתקרב אליו. הזוי, נכון? הקוקו הזו, מאכילת החתולים, אומרת לי שאולי הוא מזהה אותי מגלגול קודם. קוקו כבר אמרתי?
dovgilnert: (Default)
2014-09-29 04:39 am

פיוטים בבית הכנסת

עוד דבר שאני ככה מאוד מתחבר אליו בחגים זה התפילות בבית הכנסת והפיוטים האלה שגורמים לך להתכנס בתוך עצמך ולחשוב על הרבה מעבר לסתם כסף, בילויים ועבודה.
אני מרגיש קרבה קצת לעולם רוחני יותר ומשמעותי יותר כשאני שומע את הפיוטים של בית הכנסת בראש השנה וביום כיפור, זה לא שאני מאמין או מתיימר להגדיר את עצמי דתי, פשוט יש לי קרבה כזו למשהו מעבר וגדול בתקופה כזו. סבא שלי היה יותר דתי ממני ובזכותו למדתי קצת מנהגים ועל התפילות, איתו גם הלכתי להית הכנסת כשהיינו ילדים, שמח על כך שהוא זיכה אותי להכיר משהו אחר...

לפעמים גם אם לא מאמינים מרגישים קרבה כזו לא מוסברת והמשמעות הזו זהמ שהו שאי אפשר להסביר..חג מועיל ושמח!
dovgilnert: (Default)
2014-09-29 04:33 am

משפחתיות בשנה החדשה

תקופת החגים בשבילי היא תקופה מורכבת במיוחד, אני נורא אוהב את האתנחתא הזו מהחיים ומהשגרה, את הכניסה הזו לבית הכנסת שחסרה לי ואני נהנה ממנה מאוד, ובמיוחד את המשפחתיות הזו שעושה טוב על הלב. אני עדיין מתארח אצל ההורים ואצל חברים אבל עדיין יש איזה רצון כזה להקים משפחה ולחגוג את התקופה הזו עם האישה והילדים.
תקופת החגים היא בטוח מהרהרת לכל הרווקים למיניהם, אני לא חושב שיש אחד שלא חושב על זה במיוחד בתוקפה שהמהות שלה קצת היא חזרה לשורשים ותוכניות לשנה החדשה...

מקווה ומאחל ששנה הבאה כבר ניהיה בסטטוס אחר מתוך כנות, אהבה, ואושר!! מאחל לכולם..